Dyktando – klasa III – wszystkie zasady – W kinie

W kinie

Wczoraj cała nasza klasa była w kinie. Wyruszyliśmy po drgiej lekcji. Na miejscu usiadłem w smym ędzie razem z innymi łopcami. Już wkrtce zaczął się seans.
wnym boaterem filmu był wrbel ale występowała tam też mua, ipopotam i ty koty. Zwieęta były zgraną grupką przyjacił i zwykle razem spędzały czas. Najczęściej bawiły się w owanego podchody i berka.
Kłopoty zaczęły się kiedy wrbelek zaczął gbić pira. Potem okazało się że mua ma dzirawe skydełko a koty przestały miauczeć. Niedługo wyszło jednak na jaw że to wszystko sprawka podstępnego czarnoksięnika który chciał uwięzić zwieęta.
Na szczęście pojawił się wtedy odwany lew który szybko rszył im na ratnek. Na jego wezwanie przybyła również wróka i wypowiedziała magiczne zaklęcie. Wszystko skończyło się więc dobrze. Z kina wyszliśmy uśmienięci i wrciliśmy spacerem do szkoły.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ eay
9/12/22, 8:50 AM
oman 90%