Dyktando – klasa III – wszystkie zasady – Szkolna wycieczka

Szkolna wycieczka

O smej rano była zbirka ped szkoł. Wszyscy stawiliśmy się pnktualnie. Zaraz te pyjechał autokar i o wpł do dziewiątej rszyliśmy w drogę. Na miejscu odbyły się bardzo ciekawe zajęcia pyrodnicze. Naszym zadaniem było rozpoznawanie dew, zb i kwiatw. Mieliśmy równie spotkanie ze zwieętami. Była nawet moliwość karmienia kz, kaczek, kr i krlików. Następnie oglądaliśmy dawne naędzia rolnicze, a potem odwiedziliśmy bdynek starej szkoły. Chętni mogli sprbować swoich sił w pisaniu gsim pirem i malowaniu na szkle. Na koniec czekało nas wsplne ognisko i pieczenie kiełbasek. Było sper! Po połdniu wrciliśmy do miasta. Wszyscy byliśmy bardzo zmęczeni, ale te pełni emocji, a pede wszystkim zadowoleni.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze