Dyktando – klasa II – wszystkie zasady – Konkurs

Konkrs

W naszej szkole odbył się niedawno konkrs plastyczny. Wzięło w nim dział mnstwo dzieci z mojej klasy. Postanowiłam również sprbować swoich sił. Potrafię przecie bardzo ładnie rysować
Zasady konkrsu były następujące: „Narysj cztery pory roku”. Teba było więc stwoyć cztery rysnki, które przedstawiają wiosnę lato jesień i zimę. Szybko zabrałam się do pracy żeby nie tracić czasu.
Najpierw narysowałam ogrdek i krzewy z pączkami. Na drgiej kartce powstał letni sad pełen owocw a na kolejnej dewa z ółtymi listkami. Ostatni rysunek który dotyczył zimy, przedstawiał zaśnieoną łąkę i wielkiego bałwana.
Zdobyłam dziesięć pnktów i tecie miejsce a nauczycielka pogratulowała mi serdecznie wygranej. Puar dostała moja koleżanka z którą siedzę w jednej ławce.

Sprawdź dyktando

Ilość literek do wstawienia: 20

Poprawne odpowiedzi: 0

Nieprawidłowe odpowiedzi: 20

Pola zaznaczone kolorem czerwonym oznaczają odpowiedź błędną.

Masz 0% prawidłowych odpowiedzi.

Wskazałeś mniej niż połowę poprawnych odpowiedzi. Niestety dyktando nie będzie zaliczone. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.

Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando. Wysiłek z pewnością zaprocentuje.

Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.

Całkiem nieźle Ci poszło. Jeśli chcesz, by liczba poprawnych odpowiedzi była jeszcze większa, wróć do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst i spróbuj jeszcze raz uzupełnić dyktando.

Ponad 80% poprawnych odpowiedzi to naprawdę satysfakcjonujący rezultat. Jeśli jednak nie chcesz spocząć na laurach, powtórz zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst i popraw swój wynik.

Gratulujemy! Dyktando uzupełniłeś bezbłędnie. Wygląda na to, że zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, masz w małym palcu. Jeśli jednak Ci mało, możesz spróbować swoich sił z innymi dyktandami dostępnymi na stronie.

Komentarze

~ Git czat
3/30/21, 6:23 AM
Spoko